Hakkımızda

Fitness Shop ekibi; 2003 yılından bu yana spor merkezlerinin hemen her kademesinde görev almış, yöneticilik ve işletmecilik yapmış, profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Bu kadronun en büyük amacı; yıllarca içinde bulundukları spor sektöründe saptamış oldukları sıkıntılara çözüm üretmek, spor işletmelerinin, antrenörlerin ve sporcuların ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Sektör ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinmiş ekibimiz ile, 2015 yılında, patentli markamız “Stone Fitness” adıyla sizler için Crossfit ve Fonksiyonel egzersiz ekipmanları üretmeye başladık. Üretimimizde yakalamış olduğumuz kalite ve fiyat uygunluğu ile bir çok antrenörün ve işletmenin çözüm ortağı olduk. Yenilikçi, güvenilir tasarımlarımızla günümüz trendlerini yakalamak, geliştirmek ve trend oluşturmak için “Stone Fitness” ailesi olarak özveri ile çalışmaya devam etmekteyiz.

Ekibimiz günümüzde en çok ihtiyaç duyulan güven kavramına önem vermektedir. Eğitimli, güler yüzlü, çalışkan ve kaliteyi sürekli arttırmayı ilke edinmiş kadromuzla sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün araştırıyor, kendimizi geliştiriyoruz. Sizlerin de takdiri ile kalitemizi zirveye taşıyacağımıza ve orada kalacağımıza inanıyoruz.